Opinie

wpis w: Opinie | 18

Zostaw opinię na nasz temat:

18 Responses

 1. Dariusz Ch.

  Polecam Adw. Renatę Tyczyńską-Tuzin. Świetny Adwokat. Pani Mecenas szybko doprowadziła do pozytywnego załatwienia mojej sprawy rodzinnej. Poza tym kontakt z Panią Mecenas doskonały. Zrozumiale i uczciwie informowała mnie o etapach i kolejności działań dotyczących sprawy. Konkretny fachowiec, rzetelny Polecam.

 2. Dariusz Ch.

  Korzystałem z usług Pani adw. Renaty Tyczyńskiej- Tuzin. Świetny Adwokat. Pani Mecenas szybko doprowadziła do pozytywnego załatwienia sprawy rodzinnej. Poza tym kontakt z Panią Mecenas doskonały. Zrozumuale i uczciwie informowała mnie o etapach i kolejności działań dotyczących sprawy. Konkretny fachowiec, rzetelny. Polecam.

 3. Joanna

  Bardzo polecam Mecenas Tyczyńską Tuzin , pełen profesjonalizm, wszystko prowadzone w sposób jasny i czytelny, swietnie odnajduje się w temacie egzekwowania odszkodowania po np wypadku komunikacyjnym , efekty przerosły nasze oczekiwania. Polecam

 4. Marlena

  Usługi najwyższej jakości, Adwokat Renata Tyczyńska- Tuzin posiada ogromną wiedzę prawniczą i doświadczenie, świetnie odnajduje się na sali sądowej, spostrzegawcza i szybko reagująca. Pełna komunikatywność i dyspozycyjność, dokładne i wnikliwe podchodzi do rozwiązania problemu, w sposób prosty potrafi wytłumaczyć klientowi opcje rozwiązań. Najlepszy prawnik jakiego spotkałam. Gorąco polecam usługi Pani Adwokat Renaty Tyczyńskiej- Tuzin.

 5. Aleksandra

  Dzięki za pomoc! Sprawa była trudna do wygrania, a jednak się udało. Polecam.

 6. Wojciech

  Bardzo fachowe podejście do klienta. Byłem u mecenasa po poradę prawną, udzielił mi szczegółowych informacji. Cena za konsultację okej. Polecam.

 7. Marlena

  Gorąco polecam współpracę z Panią Mecenas Renatą Tyczyńską Tuzin. Panią Mecenas wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Wiedza Pani Mecenas z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Największą zaletą Pani Mecenas jest jednak bezdyskusyjnie jej skuteczność.

 8. Ania

  Polecam panią Renatę. Prowadziła dwie moje sprawy, obydwie zakończone sukcesem. Jest profesjonalistką w swoim zawodzie.

 9. Agnieszka

  Kancelaria adwokacka z miłą obsługą. Merytorycznie podchodzą do każdego przypadku.

 10. Alicja

  Polecam Kancelarię Pani Mecenas Szram. Naprawdę super podejście do klienta, jak i sprawy.

 11. Bożena

  Rzetelna i profesjonalna obsługa. Sprawa o odszkodowanie przeprowadzona wzorcowo.
  Adwokaci rzeczowi, uczciwi i nadzwyczaj empatyczni, zainteresowani klientem i jego problemami, służący zawsze radą i pomocą – polecam.

 12. Krystyna

  Gorąco polecam Panią Renate, wspaniała osoba a co najważniejsze SKUTECZNA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − jedenaście =